EKO TECH

Wywóz szamba i opróżnianie szamb

Jak zrealizować wywóz szamba?

Zadzwoń i zamów opróżnianie szamba

Zlecenia na wywóz szamba przyjmujemy telefonicznie i mailowo. Podaj nam swój adres i określ pojemność zbiornika do opróżnienia. Wywóz szamba realizujemy nawet tego samego dnia, a także pod nieobecność właściciela.

Opróżnianie szamba i wywóz ścieków

W umówionym terminie na miejscu pojawi się nasz wóz i rozpocznie się opróżnianie szamba. Nasi kierowcy bezpiecznie i rzrtelnie wykonują swoją pracę, zachowując wszystkie standardy higieny i profesjonalizmu.

Wywóz szamba – płatność

Za opróżnienie i wywiezienie szamba można zapłacić gotówką kierowcy. W razie nieobecności można ją pozostawić w umówionym miejscu lub zapłacić przelewem na podstawie rachunku bądź faktury.

Wywóz szamba – 24h
+48 726 820 507

Regularne opróżnianie szamba jest niezwykle ważne dla bezpiecznego korzystania z nieruchomości i jej instalacji sanitarnych. W naszej firmie wywóz szamba odbywa się wozami asenizacyjnymi o pojemności do 20 m3. Tak duża pojemność beczek pozwala nam jednorazowo opróżniać nawet największe zbiorniki na ścieki. Dodając do tego wykwalifikowany personel, nowoczesny i niezawodny sprzęt, a także konkurencyjne ceny, współpraca z nami to oczywisty wybór.

Najważniejsze pytania o wywóz szamba

R

Ile trwa opróżnienie szamba?

Czas potrzebny na wykonanie usługi to średnio 15 do 30 minut, zależnie od wielkości zbiornika i trudności w dostępie do niego. Na czas opróżniania szamba nasz wóz pracuje z włączoną motopompą i jest odpowiednio zabezpieczony i oznaczony dla bezpieczeństwa ruchu drogowego.

R

Skąd wywozimy szambo

Opróżnianie szamba realizujemy z domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektów usługowych i użyteczności publicznej. Naszymi klientami są osoby indywidualne, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, a także urzędy i jednostki administracji publicznej.

R

Ile czeka się na wywóz szamba?

Zdecydowaną większość zamówień na opróżnienie szamba realizujemy tego samego dnia lub dnia następnego. W sytuacjach awaryjnych jesteśmy również dostępni poza standardowymi godzinami pracy, oferując całodobową usługę pogotowia asenizacyjnego.

R

Gdzie trafiają ścieki z szamba?

Nieczystości wypompowane z szamba zostają odwiezione do oczyszczalni ścieków, z którą mamy podpisaną umowę. Zostają tam wypompowane z beczkowozu do kolektora i poddane utylizacji. Wszystkie wywozy są ewidencjonowane, a usługi potwierdzamy fakturami i rachunkami

Przechowuj rachunki i faktury za wywóz szamba

Straż miejska lub gminna posiada uprawnienia do kontrolowania czy właściciele nieruchomości dokonują regularnego wywozu szamba. Na potwierdzenie tego faktu należy przedstawić rachunki imienne lub faktury, która nasza firma oczywiście wystawia.

Dokumenty te należy przechowywać na wypadek kontroli i konieczności okazania. Brak możliwości udokumentowania wywozu szamba, może skutkować nałożeniem mandatu. Już dziś zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swojej nieruchomości, zamawiając opróżnianie szamba w korzystnej cenie i szybkim terminie realizacji.