EKO TECH

Opróżnianie przydomowych oczyszczalni ścieków

Jak opróżniamy przydomowe oczyszczalnie ścieków

Zamówienie usługi

Zlecenia na opróżnienie przydomowej oczyszczalni przyjmujemy telefonicznie lub mailowo. Następnie potwierdzamy dostępny termin wykonania usługi. Zazwyczaj tego samego lub następnego dnia.

Wypompowanie osadu

Gęsty osad zostaje wypompowany przy pomocy beczkowozu. Do wnętrza zbiornika oczyszczalni wprowadzony jest wąż beczkowozu, który zasysa cały osad do środka beczki. W niej zostaje transportowany do oczyszczalni.

Zapłata za usługę

Udostępniamy kilka metod płatności za opróżnianie oczyszczalni. Gotówka bezpośrednio dla kierowcy lub pozostawiona w bezpiecznym miejscu. Płatność może być dokonana także przelewem bankowym.

Zadzwoń i zamów usługę
+48 726 820 507

Najważniejsze pytania o wywóz osadu z przydomowej oczyszczalni

R

Dlaczego należy usuwać osad ze zbiornika?

Nadmiar osadu może prowadzić do spadku efektywności działania oczyszczalni. W rezultacie nie będzie ona oczyszczać ścieków w sposób wystarczający, co grozi zanieczyszczeniem środowiska naturalnego. Częstotliwość opróżniania przydomowej oczyszczalni ścieków z osadu określa producent, na podstawie ilości produkowanych ścieków, pojemności i sposobu jej działania. Nie

R

Co się dzieje z osadem usuniętym z oczyszczalni?

Osad z oczyszczalni jest niebezpiecznym odpadem biologicznym, który musi zostać poddany profesjonalnej utylizacji. Odbywa się to w oczyszczalniach ścieków. Eko-Tech ma podpisaną umowę z kilkoma oczyszczalniami ścieków, przyjmującymi osady z przydomowych oczyszczalni. Następnie są one tam przetwarzane do bezpiecznej postaci, nie zagrażającej środowisku.

Zleć opróżnienie przydomowej oczyszczalni profesjonalistom

Eko-Tech to firma, która od kilkunastu lat działa na rynku i specjalizuje się w usługach asenizacyjnych. Aby móc je wykonywać szybko, profesjonalnie i przystępnych cenach, posiadamy własną flotę beczkowozów o dużej pojemności – do 20 m3. Pojazdy te są obsługiwane przez wysoko wykwalifikowanych kierowców – operatorów.

Kompleksowo zajmą się oni wykonaniem Państwa usługi, przestrzegając wszystkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego i bezpieczeństwa pracy. Za wykonane usługi wystawiamy faktury oraz imienne pokwitowania. Dokumenty te należy przechowywać na wypadek ewentualnej kontroli przez straż miejską lub gminną. Zapraszamy do współpracy klientów oczekujących profesjonalizmu i atrakcyjnych cen.